FX File Explorer

7.1.3.0

3.0

3

Android cihazınızdaki bütün içeriği yönetin

131.8k

Bu uygulamayı oyla

FX File Explorer Android cihazınızdaki içeriği aynı bir bilgisayarda yaptığınız gibi kontrol etmenizi sağlayan bir dosya ve uygulama yönetim aracıdır.

FX File Explorer ile bütün dosyalarınızı kolayca yönetebilir, ihtiyacınız olan her şeye erişebilir ve istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Fotoğraflar yüklemek, videolar izlemek veya 3G bağlantınızı yönetmek - artık bu uygulama ile her zamankinden çok daha kolay.

FX File Explorer ile çalışırken bir masaüstü bilgisayardan bekleyeceğiniz klasik seçenekleri bulacaksınız: Kopyala, yapıştır, kes, oluştur, sil, yeniden adlandır. Ayrıca arkadaşlarınıza email aracılığıyla dosyalar gönderebilirsiniz veya onları buluta yükleyebilirsiniz.

Aynı şekilde dosyaları açabilir (ZIP, RAR, 7Zip), çok sayıda farklı formattaki dosyalara erişebilirsiniz ve hatta bir WiFi network aracılığıyla bilgisayarınızın içeriğine erişebilirsiniz.

FX File Explorer ortalama bir teknoloji meraklısından daha yüksek seviyedeki Android kullanıcıları için çok kullanışlı bir araçtır, kullanımınıza çok sayıda özel seçenek sunar.
Gereksinimler

Android 2.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X